Sarah Palin ka bërë operacion estetik në gjoks? Duke parë fotot e fundit të ish-guvernatores së Alaskës, dekolteja e Sarah është më e mbushur dhe më e bukur se më parë.

Ndërkohë Palin po rrit ndikimin e saj në Partinë Republikane, sidomos tani që është edhe në skuadrën e grave, të pagëzuara nga shtypi si “Grizzlies moms”.

Sarah është një një prej oratoreve më të paguara në Shtetet e Bashkuara.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel