Berisha rithekson: Nuk dal mbi gjykatat

06/05/2010 10:00

Zhvillohet në Tiranë forumi i ‘Crans Montana-s”, ku i pranishëm është edhe kryeministri Sali Berisha.

Shefi i qeverisë theksoi se bota është prekur nga kriza ekonomike, ndërkohë që ekzekutivi ka bërë progres me reformat, ndërsa ftoi biznesin e huaj të investojë në Shqipëri.

Berisha ritheksoi edhe njëherë sot se zgjedhjet ishin nga më transparentet dhe shtoi se respekton vendimin e gjykatave.

Top Channel