Truku eshte dhe duket shume mire: ne premieren njujorkeze te muzikalit “Nine” aktorja australiane Nicole Kidman eshte paraqitur me nje pluhur te bardhe misterioz ne hunde dhe poshte syve.

Ajo ka ecur ne tapetin e kuq te Ziegfeld Theatre te New York me nje veshje elegante te zeze, por me fytyren komplet te zbardhur.

Dicka, mesa duket, ka shkuar keq gjate fazes se trukimit.

Faji i artisteve te saj personale te “make-up”-it, qe nuk e kane kursyer me penelat.

“Jepini nje pasqyre!”, shkruan me shaka “Daily News”.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel