Cfare provon nje burre ndersa fle ne nje shtrat per Angelina Jolie? Te zgjohesh me yllin seksi, ndoshta kjo duhet te jete nje ndjesi e mrekullueshme.

Kengetari 50 Cent e ka pranuar hapur se do te donte te ishte ne vend te Brad Pitt.

“Do te doja te isha Brad Pitt, te kaloja naten me Angie dhe te zgjohesha prane saj”, tha 50 Cent.

Jolie shkakton fantazi seksuale te shfrenuara…megjithate edhe Pitt nuk mbetet prapa.

Top Channel