Rihanna zhvishet per albumin e ri

16/12/2009 10:20

Albumi i ri i Rihanna-s po shkon keq? Mos u merakosni sepse kengetarja me ngjyre ka menduar nje reklame te vecante per te rritur shitjet, pozimin gjysme nudo ne revisten “GQ”.

“Rated R” po ecen keq e me keq ne SHBA pasi mban vendin e 16-te, por Rihanna nuk dorezohet, pasi ashtu si ne klipin “Hard”, ajo heq disa rroba te teperta nga trupi per t’u futur ne objektivin e Michael Thompson. Ne intervisten dhene per “GQ” ka folur edhe per Chris Brown, duke thene se nuk deshiron te jete mike me te.

“Ndoshta kjo do ndodhe pas 10 vjetesh por jeta ime nuk varet nga fakti se jam apo jo mike me Chris”, thekson Rihanna. Ne vijim, ajo flet per momentin me te veshtire te jetes se saj, ate te dhunes se ushtruar nga ish i fejuari. “Ne bote ka njerez qe te duan, te urrejne dhe te gjykojne por ka aedhe nga ata njerez te cileve nuk u intereson ajo qe te ka ndodhur”, perfundon kengetarja.

FOTO GALERI
1/2
"Rated R" zhgenjen fansat

Top Channel