Tifozja ofron seks per dy bileta

28/10/2009 20:15

Ka perfunduar ne burg me akuzen e prostitucionit pasi ka ofruar seks ne kembim te dy biletave te World Series.

Ngjarja i ka ndodhur Susan Finkelstein, nje fanse e madhe e skuadres se bejsbollit te Filadelfias.

Duke mos arritur te gjente biletat per te pare skuadren e saj te zemres, Philadelphia Phillies, te cilet luanin ne finalen e boterorit te bejsbollit kunder New York Yankees, 43 vjecarja ka vendosur nje lajmerim me drita te kuqe ne internet.

Por duket se policia ka rene ne gjurmet e lajmerimit dhe i ka ngritur tifozes nje kurth duke e vene ne pranga.

Top Channel