SHBA, helikopteri, lokalizohet viktima e katert

09/08/2009 12:55

Eshte lokalizuar, por ende nuk eshte rekuperuar, kufoma e viktimes se katert te aksidentit ajror qe ndodhi ne lumin Hudson, ne SHBA.

Lajmin e ka bere te ditur CNN i cili i refrohet burimeve qeveritare.

Gjate perplasjes mes nje helikopteri dhe nje avioni te vogel kane humbur jeten nente persona, mes te cileve pese turiste italiane.

Top Channel