Princeshes i vidhen bizhute

08/08/2009 10:25

Nje princeshe saudite i jane grabitur bizhu me nje vlere prej 11 milione eurosh.

Lajmi eshte raportuar sot nga nje gazete lokale, nderkohe qe hetimet vijojne per te zbardhur ngjarjen.

Gruaja eshte grabitur, ndersa ndodhej me pushime ne nje hotel luksoz. Hajdutet kane arritur te futen ne kasaforten e dhomes dhe jane larguar bashke me bizhute.

Top Channel