Masaker ne familje, kater te vdekur

07/08/2009 13:35

Masaker ne nje familje ne nje province te Varezes ne Itali.

Nje burre 42 vjec ka vrare gruan 40 vjec dhe dy femijet 9 dhe 5 vjec dhe me pas i ka dhene fund jetes se tij.

Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe po heton per rrethanat e ngjarjes.

Top Channel