J.Lo do te bleje shtepi ne Itali

31/07/2009 09:15

Nje VIP ka luksin e endrrave te thjeshta. Keshtu Jennifer Lopez thote se ka deshire te bleje nje shtepi ne Itali, mundesisht ne fshat, ku mund te gjeje kohe te gatuaje dhe bashkeshorti i saj te pikturoje.

Me bukurine e nje Aferdite, e veshur me fustan te bardhe dhe sandale te arta, J.Lo thote se kur te gjeje vendin e duhur, atehere do ta kuptoje menjehere.

Me floke te drejte bjonde me nje refleks te hirte, pasi ka rrezuar 12 kilograme te vena prej lindjes se binjakeve, Jennifer tani duket shume ne forme.

“Nuk jam nen presion per te qene perfekte. Besoj se cdo grua ka deshire te ndihet mire me veten e saj”, thote J.Lo.

Pak dite me pare ajo festoi 40-vjetorin, ne nje feste surprize organizuar nga bashkeshorti Mark Anthony.

“Ishte festa me e bukur e jetes sime. Dukeshim si ne Hollywood-in e viteve 1930. Ndjeva shume dashuri perreth meje”, tregon Jennifer.

Top Channel