Jackson, mbyllet ceremonia ne Staples Center

07/07/2009 22:20

Me disa nga kenget me te famshme te kenduara ne korr nga te gjithe artistet prezente dhe nga rreth 20 mije spektatore, sapo eshte mbyllur ceremonia perkujtimore dedikuar Michael Jackson.

Mes kengeve te kenduara ishin edhe “We are The World” e “Heal the World”.

Me pas dritat u fiken te gjitha dhe ra qetesia.

Jermaine e Marlon, dy vellezerit e Jacko, kane falenderuar te gjithe te pranishmit ne emer te familjes, e cila ishte ngjitur e plote ne skenen e Los Angeles.

Fjalet e pastorit Lucious Smith mbyllen gjithe evenimentin.

Top Channel