Katie Holmes rikthehet ne film pas 4 vjetesh

26/02/2009 19:50

Pas serialit “Mad Money”, aktorja hollivudiane Katie Holmes do nise punen per nje tjeter film.

Bashkeshortja e Tom Cruise eshte fotografuar ne sheshxhirimin e filmit “The Extra Man”. Gjate kalimit per ne skene ajo ishte rrethuar nga shume roje, duke mos u dhene asnje buzeqeshje fansave te shumte. Prania e regjisoreve Shari Springer Berman e Robert Pulcini kane rriur prestigjin e Holmes ne Hollywood.

Filmi i fundit qe ka xhiruar Holmes, “Thank You for Smoking”, daton ne vitin 2005. Bashke me te do te jene ne rolet protagoniste edhe Kevin Kline, Paul Dano dhe John C. Reilly. Historia eshte inspiruar nga romani i Jonathan Ames dhe sillet rreth personazhit Henry, i cili deshton si comedian dhe punesohet si shoqerues i grave te reja. 

Top Channel