Pop News
Vetëvritet neurokirurgu pedofil që përdhunonte fëmijë me dy infermieret
Funerali i kthen të qarat në të qeshura, i vdekuri bën batutën e fundit
Kush është në të vërtetë sozia e Selena Gomez (FOTO)
Pop News
7 ushqime që mund të hani pa u shëndoshur
Kush po e “djeg” Kaliforninë (FOTO)
Lëngu i fuqishëm për pastrimin e gurëve në veshka dhe tëmth – Si ta përgatisni
Kafe pa ngrënë? Gabimi i frikshëm që bëjnë shqiptarët
Pop News
Produkti që ju ndihmon të keni muskuj të fortë – Dozat që duhet të konsumoni
Këtë herë e teprove Miley! (FOTO)
Kur Kanye nuk e pëlqen Kim Kardashian…(FOTO)
Vritet në burg pedofili më i egër i Anglisë
Pop News
Pasardhësi i El Çapos përgjak Meksikën si kurrë më parë, SHBA ofron 10 mln $
“Hëna e Gjahtarëve” fotografohet nga vende të ndryshme, edhe në Shqipëri
Fëmija lind pa sy, mamaja e braktis
80 shkencëtarë në Siberi: Deti po vlon
Pop News
“I sëmurë mendërisht”, Elton John rrëfen të pathënat e jetës së Michael Jackson-it
10 gjëra misterioze që na ndodhin kur flemë!
Cila të ka “acaruar” gjatë xhirimeve dhe cila ka qenë komode? Don Phenom vihet në vështirësi në “E Diell”!
Refuzon eliminimin, konkurrenti thyen mikrofonin dhe kamerat në “E Diell” (video)
Pop News
Don Phenom flet për herë të parë për të “dashurën” e portaleve
Rita Lati: Kam bërë skeçe humori që më ka ardhur turp, por…