Lifestyle
FOTO/ Arinjtë “braktisin” malet dhe zbarkojnë në qytet, shihni s’e çfarë bëjnë…
Ja njerëzit që çuan qenin e tyre në parukeri … dhe morën një kafshë krejt tjetër
Charlize Theron: Jam në një marrëdhënie intime me veten
Lifestyle
‘E zeza është mbret’/ Albumi i ri vizual i Beyoncé, i mbushur me stil afrikan dhe simbolizma
Ish gruaja e Boris Becker, të dashurës së re të tenistit: Qëndro larg tim biri!
Pas jahtit, Ronaldo i bën dhuratës vetes Bugattin e personalizuar plot 10 milionë euro (FOTO)
Pamje të rënda! Iu ngulën shufra hekuri në turp pasi ra në themelin e ndërtesës, burri shpëton mrekullisht…
Lifestyle
VIDEO/ Djali i vogël e “djeg” në dasmën e motrës, merr vëmendjen e të gjithëve
Burrat drogat, rokerët dhe aktorët e modeles rebele Kate Moss
Është një nga vajzat me belin më të hollë në botë/ 23-vjeçarja tregon sekretin…
Foto që do t’iu lenë pa fjalë/ Kafshë gjigante dhe njerëz fare “të vegjël”…
Lifestyle
Kampionia bukuroshe e notit pozon në pishinë me flamingon, duke marrë rreze në diellin e Kalifornisë (Foto)
Nuk e ndal asgjë, këngëtarja e famshme super seksi me fustanin që për pak i zbuloi të pasmet (FOTO)
Të gjitha nën 25 vjeçe/ Kush janë 15 të dashurat e Leo DiCaprio (FOTO)
Pamje të pabesueshme/ Bota në “syrin” e fotografëve
Lifestyle
Si rrallë herë! Puthje e përqafime, Anita dhe Ramush Haradinaj ndajnë momente intime me fansat (FOTO)
Humbi vendin e punës gjatë pandemisë, gruaja prek me fjalët e saj: Po më shpërthen truri
FOTO/ Emocionuese! Gruaja i bëri binjakë por prindërve nuk i tregoi, ja reagimi i tyre kur mësuan të vërtetën
Jeta e shthurur e Arnold Schwarzenegger, të dashurat, orgjitë dhe djali i jashtëligjshëm kopje e tij
Lifestyle
Rita Ora me mikeshat dhe të dashurin e ri Romain Gavras relaksohen me pushimet në Ibiza
Neymar, mashkulli që fuqizon gratë?! E dashura i vë këmbën mbi trup brazilianit (FOTO)