Kampionët që do të luajnë Botërorin e katërt

12/12/2017 14:02

Kanë qenë në “Gjermani 2006” dhe janë ende pjesë e skuadrave të tyre pjesëmarrëse në Kupën e Botës që do të zhvillohet vitin e ardhshëm në Rusi. Një grup i vogël lojtarësh që kanë mbetur ende në aktivitet do të luajnë Botërorin e tyre të katërt.

Messi dhe Ronaldo janë sigurisht dy emrat më të mëdhenj në listën ku janë përfshië edhe dy shqiptarë…

Cilët janë ata? Shfletoni galerinë e fotove…

FOTO GALERI
1/13
Lionel Messi, Argjentinë

Top Channel