Thesaret e detit, AFP: Si po grabitet pasuria shqiptare
21/11/2018 09:52
Zbulohen destinacionet më të lira në Europë për të festuar Krishtlindjet
18/11/2018 12:43
“Vende dhe njerëz që frymëzojnë”, “National Geographic” ndalet në Shqipëri
28/10/2018 13:11
Rihapet ishulli idilik i Filipineve, tashmë me rregulla të reja (Foto)
26/10/2018 16:18
Lufthansa ende interesohet për blerjen e Alitalias
25/10/2018 12:59
Pushime me doktorin: Turizmi mjekësor në Hungari
22/10/2018 11:35
10 “mrekullitë” australiane, destinacionet perfekte për të pushuar – FOTO
11/10/2018 17:55
Fluturimi më i gjatë në botë pa ndalesë: Singapor-Nju Jork
10/10/2018 13:57
Turizëm mes pishave, ujit dhe ajrit të pastër në Funar
29/09/2018 15:55
Korsikë, dallga e papritur në kanion vret 4 persona. Një i zhdukur
02/08/2018 08:54
Pushime idilike në 2018-n? Vetëm në këto 8 plazhe, sipas “Forbes”
02/06/2018 13:39
Kafshë të egra në aksion, nga National Geographic (FOTO)
28/04/2018 19:23
Driloni, destinacioni i fundjavës
15/04/2018 19:50
Fotografia e vitit 2018 nga Smithsonian
14/04/2018 10:11
Fotografia e vitit 2018 nga “National Geographic Travel”
12/04/2018 09:45
10 burimet më të bukura të botës
09/04/2018 14:30
10 kullat me orë më të famshme në botë – FOTO
03/04/2018 10:32
10 vendet që nuk ju lejohet të vizitoni – FOTO
31/03/2018 11:46
10 vendet më misterioze në Tokë (Foto)
30/03/2018 12:35
Dimër pranveror, dëbora zbardh Dardhën
23/03/2018 20:07
Momentet më të çuditshme në aeroporte
22/03/2018 15:14