Napoli rimerr kreun, “fundi” bën surprizën
29/10/2017 17:18
Godet Vllaznia, ndal Kukësin në “Zeqir Ymeri”
29/10/2017 16:34
Lazio nënshtron Beneventon, ngjitet përkohësisht në krye
29/10/2017 14:41
Barça kërkon brazilianin Coutinho në janar
29/10/2017 14:20
Tare: Asnjë ofertë për Immobilen. Nuk jemi më një surprizë
29/10/2017 13:43
Teuta refuzon dorëheqjen e Maganit, gati largime futbollistësh
29/10/2017 09:41
Kërcënimi i ri i ISIS-it me protagonistë Neymar dhe Messi
29/10/2017 08:49
Ter Stegen pret, Messi “vulos”
29/10/2017 08:41
Romës i mjafton El Shaarawy ndaj Bologna-s, -4 nga Napoli
28/10/2017 23:05
Bayern kalon Leipzing dhe merr kreun
28/10/2017 20:24
Higuain mposht Milanin, Juve merr përkohësisht kreun
28/10/2017 19:53
Skënderbeu vazhdon marshimin, mposht 2-0 Luftëtarin
28/10/2017 19:34
Lazio refuzoi 70 milionë euro për Ciro Immobile
28/10/2017 19:10
3 ndeshje pa fitore, Dortmund në krizë?!
28/10/2017 18:53
Tek Interi jeton hipoteza Mangala
28/10/2017 18:25
Dorëhiqet Magani: ‘Fituan’ senatorët e Teutës
28/10/2017 16:13
Lushnja prek fitoren e parë në Superiore
28/10/2017 15:59
Manchester fiton në fund me Tottenham
28/10/2017 15:37
Barça, 90 mln euro për Griezmann
28/10/2017 14:15
Duro: Flamurtari është mësuar me dënime
28/10/2017 13:58
Juve me uniformë të re për 120 vjetorin (FOTO)
28/10/2017 12:32