Gjermani: Një në çdo pesë pacientë me Covid-19 vdes
06/08/2020 11:06
Denoncimi në “Ti Raporton”: Në burgun e Zaharisë situata jashtë kontrollit, 30 të infektuar në dy javë
06/08/2020 11:01
Apeli i mjekut të QSUT: Kujdes masat, epidemia do vazhdojë
06/08/2020 10:51
Ishin shpallur në kërkim/ Kapen dy persona nga policia, ja për çfarë akuzohen
06/08/2020 10:33
Virusi Corona: Çfarë duhet të dini për analizat e kontrollit?
06/08/2020 10:29
E kishin fshehur në rroba/ Tentuan të fusnin heroinë në burg, arrestohen 2 shtetas në Berat
06/08/2020 10:02
Shkodër/ Kundërshtuan policin për të hyrë në Gjykatë, arrestohen 3 persona
06/08/2020 09:54
Tragjedia në Bejrut, shkon në 135 numri i të vdekurve
06/08/2020 09:43
Berat/ 1 milionë lekë gjobë për pronarin e një restoranti
06/08/2020 09:40
Elbasan/ Aksidentoi këmbësorin për vdekje, në kërkim 20-vjeçari
06/08/2020 09:37
“Kush jeni ju more palaço ordinerë që thoni virusi s’ekziston?”/ Mjekja: Shohim përditë skanera të mushkërisë copë-copë
06/08/2020 09:23
“Ekonomia e vendit pritet të humbë rreth 1.8 miliardë euro nga pandemia”
06/08/2020 09:16
Vrasja në Gjirokastër/ Arrestohet autori, 50 forca policore 6 orë në kërkim të tij
06/08/2020 09:14
Ekzekutimi i Abdulla Budllës/ Arrestohen dy vëllezërit, çfarë iu gjeti policia
06/08/2020 09:05
Sërish mot i paqëndrueshëm, njihuni me parashikimin e motit
06/08/2020 07:46
“Pandemia goditi rëndë ekonominë”/ Këshilli Mbikëqyrës i BSh vendosi të lerë të pandryshuar normën e interesit
05/08/2020 19:44
Covid-19, Ministria pranon shifrat/ Më shumë shtrime në dy spitalet se raportimet zyrtare
05/08/2020 19:38
“Janë djegur 140 ha shkurre e pyje”/ Ministria e Mbrojtjes: Shuhen vatrat e zjarreve në të gjithë vendin
05/08/2020 18:03
Makina përplas këmbësorin në Lezhë, dërgohet me urgjencë drejt Traumës
05/08/2020 17:06
Covid-19 në vend/ Ministria e Shëndetësisë: 139 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orë
05/08/2020 16:14
PD, 3 mijë emra për kandidatë/ Nis puna për përzgjedhjen e të propozuarve nga baza dhe të vetëofruarve
05/08/2020 15:43