Greqia firmos marrëveshjen e delimitimit detar me Egjiptin
06/08/2020 17:27
Emri/ Kapet i riu në doganën e Bllatës, me 370 kg kanabis në kamion drejt Maqedonisë së Veriut
06/08/2020 16:50
(Statistikat) Rritje e numrit të infektimeve në vend/ 6 persona humbën jetën në 24 orë
06/08/2020 16:27
Covid-19 në vend/ Ministria e Shëndetësisë: 127 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orë
06/08/2020 16:14
“Mjekët e familjes po ndjekin mbi 1 mijë të prekur me Covid19”, Manastirliu: Protokolle të përcaktuara për ndjekjen e pacientëve
06/08/2020 15:37
Debate për pronat e Shkëlzenit/ Reagime nga familjarët e viktimave të Gërdecit dhe politika
06/08/2020 15:13
Durrës, u dëmtuan shtëpitë nga tërmeti/ Emigrantët kërkojnë kompensim: Të na rivlerësohen
06/08/2020 15:08
Shqipëria humb 1.8 miliardë euro/ Tërmeti dhe pandemia gjunjëzoi ekonominë shqiptare
06/08/2020 15:05
Pipero me qytetarët te gardhi i Infektivit/ Meta: Pamjet e sotme kërkojnë reflektim
06/08/2020 14:29
Në vetting Aleks Nikolli, një nga gjyqtarët që zbriti dënimin për Dajtin
06/08/2020 14:00
Shkarkohet gjyqtarja e Apelit Shkodër, Lindita Hoxha
06/08/2020 13:22
“41 bis”/ 5 nga 7 bosët e krimit kundër vendimit: I kundra ligjshëm dhe abuziv
06/08/2020 12:46
Të dënuar për vjedhje/ Kush janë tre të radhës që OFL u dërgoi formularin
06/08/2020 12:31
Nga nesër mbyllet edhe Kapshtica, Greqia shton masat (detajet)
06/08/2020 12:24
Konfirmohet në detyrë Petrit Çomo
06/08/2020 12:19
Ndryshimet kushtetuese në tryezën e Metës, klauzola që detyron Presidentin të flasë me heshtje
06/08/2020 12:16
Vaksina për covid/ Kosova ka nisur negociatat
06/08/2020 11:47
Vidhnin biçikleta/ Arrestohen tre të rinjtë në Tiranë, mes tyre dhe një 13-vjeçar
06/08/2020 11:39
Kapen duke transportuar 14 emigrantë të paligjshëm, arrestohen në flagrancë 6 shtetas
06/08/2020 11:33
Gjermani: Një në çdo pesë pacientë me Covid-19 vdes
06/08/2020 11:06
Denoncimi në “Ti Raporton”: Në burgun e Zaharisë situata jashtë kontrollit, 30 të infektuar në dy javë
06/08/2020 11:01