“Verë dhe Portokalle” në Elbasan/ Të qeshura dhe duartrokitje pafund në spektaklin më të madh të humorit

09/07/2024 12:30

Verë dhe Portokalle është ndalur në Elbasan për t’i ndezur edhe më tej temperaturat në një spektakël fantastik që mblodhi në qendër të qytetit dashuruesit e humorit.

Aktorët më të dashur të publikut performuan duke dhuruar dhe marrë emocione pafund.

Tashmë është bërë traditë që spektakli më i ndjekur i humorit çdo verë të vijë pranë publikut. Duket se këtë takim me publikun e presin me padurim, jo vetëm spektatorët, por edhe vetë aktorët të cilët nuk kursejnë batutat për asnjë çast.

Verë dhe Portokalle ka stacionin e radhës në qytetin  e Librazhdit e më pas udhëton në Gramsh. Në këtë sezon veror ata do të jenë në pothuaj të gjitha qytetet shqiptare.

Top Channel