E dashura e Robert Berishës, Ana Skrel, nga Ulqini ka ndarë disa momente nga pushimet e tyre.

23-vjeçarja ka publikuar një moment intim, ku Berisha shihet nga pas, duke e përqafuar.

Duket se videoja u shpërnda menjëherë dhe postimi u fshi nga të dy protagonistët.

 

 

 

 

 

FOTO GALERI
1/5

Top Channel