Strakosha ndahet nga e dashura? Portieri i Kombëtares arratiset në “ishullin e miliarderëve”, modelja drejt Italisë me… (Fotot)

05/07/2024 18:37

Djemtë e Kombëtares po shijojnë pushimet pas disa ditëve të ngjeshura të Europianit.

Thomas Strakosha, një ndër më të komentuarit për paraqitjen në fushë dhe në jetën private, është arratisur për pushime në Mykonos, i njohur ndryshe si “ishulli i miliarderëve”.

Strakosha ka shijuar këtë udhëtim me vëllanë e tij dhe disa shokë të tjerë.

Nga ana tjetër, modelja Esther Adjoa Asiédu ka treguar në Instagramin e saj se ndodhet në Como të Italisë me mikeshat e saj.

Postimet e portierit të Kombëtares dhe modeles Esther krah njëri-tjetrit dhe dedikimet e dashurisë kanë qenë gjithmonë të pranishme në rrjetet sociale dhe vendimi për të mos kaluar pushimet bashkë po shton aludimet se marrëdhënia e tyre është krisur.

 

FOTO GALERI
1/14

Top Channel