Festë me Lori Caffe/ Dita e Pavarësisë së Amerikës, të pranishmit shijuan produktin e ri në sheshin “Nënë Tereza”

05/07/2024 20:21

4 Korriku, dita e pavarësisë së Amerikës festohet edhe në Tiranë, me Lori Kafe.

Sheshi Nënë Tereza, një natë më parë u mbush me dashamirës të Lori Caffe, dhe muzikës Rock and roll.

Motoristë nga e gjithë Shqipëria pasi parkun mjetin e tyre u ndalën tek sheshi Nënë Tereza për të festuar Pavarësinë e Amerikës vendit të demokracisë.

Të pranishmit patën mundësi të provojnë dhe produktin e ri të Lori Caffe.

Lori Macchiato është një kafe e ftohtë që të freskon, të zgjon e të mbush me energji, me një shije të veçantë dhe të pasur.

Të ftuarit qe duan shpejtësinë, prefeksionin e freskisë e gjeten tek Lori Capuccino, që ofron një eksperiencë të paharrueshme me shijen e saj të butë dhe të ftohtë.

Një pije ideale për të qëndruar fresh gjatë ditës. Festimet vijuan gjer në mbrëmje ku valëviteshin flamujt amerikanë në nder të ditës së pavarësisë.

Top Channel