Dua Lipa ka postuar fotot e saj të para në Instagram me të dashurin Callum Turner pas fundjavës së tyre të egër të festës në Glastonbury .

Këngëtarja shqiptare kryesoi skenën Piramidale të festivalit të premten mbrëma dhe qëndroi atje gjatë gjithë fundjavës për të festuar me 34-vjeçarin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Duke ndarë një rrymë fotografish të udhëtimit të saj të Worthy Farm, Dua përfshiu dy me aktorin e “Masters Of The Air”, një që tregonte çiftin duke buzëqeshur ndërsa këngëtarja shijonte një pije e shtrirë në bar dhe një tjetër ku Callum i dhuronte një puthje të ëmbël teksa shëtisnin.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel