“Shoqen ta bëjnë dashnore”/ Stresi i ashpër me ndjekësit: Nuk guxon njeriu të publikojë foto

02/07/2024 20:32

Reperi i njohur Stresi, ose me emrin real Arkimed Lushaj, ka reaguar ashpër në rrjete sociale.

Kjo ka ardhur si pasojë e një videoje që ai ka publikuar dhe komenteve të shumta që ka marrë.

Në video shfaqet një vajzë, gjë që me sa duket ka shtuar spekulimet.

Në një Instastory ai shkruan se nuk mund të publikojë dot një foto pasi e konsiderojnë të dashurën e tij.

“Nuk guxon robi me postu video me një shoqe…”, shkroi ai, duke lënë të kuptohet se ajo është thjesht një shoqe.

Capture

Top Channel