Foto Ilustruese

Një konflikt mes disa personave raportohet në Korçë, ku i plagosur mbeti një 40-vjeçar.

Sipas policisë, 20-vjeçari me iniciale A.H. dhe 38-vjeçari me iniciale E.A., në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë goditur fizikisht një 40-vjeçar, i cili është jashtë rrezikut për jetën.

Të dy të dyshuarit u vunë nën hetim, ndërkohë që vijon hetimi për ngjarjen.

Top Channel