Teksa javët kalojnë, dinamikat në shtëpinë e “Big Brother Vip” vetëm shtohen.

Tashmë janë mbushur plot 91 ditë, dhe loja është ndezur më shumë se kurrë me debate të forta mes banorëve.

Gjatë ‘prime’ të sotëm, Ledioni pyeti banorët:

Sa prej jush mendojnë që një banor luan teatër?

Liami: Mesa di unë, Egla me Romeon

Graciano: Është një teatër mes Julit-Eglës, Romeos-Eglës dhe Heidit që është e përfshirë…

Erjola: Unë shoh teatër me dirigjente Eglën, gjuan dhe nga Juli dhe nga Romeo

Roza: Egla kryeson teatrin me Romeon dhe Julin

Rikja: Patjetër dhe padyshim Egla, Juli, Romeo

Françeska: Egla, Juli, Romeo dhe Heidi ëhstë e përfshirë

Romeo: Egla dhe Juli

Lidi: Egla dhe Juli 100%

Juli: I vetmi teatër që luhet këtu është i Eglës me Romeon

Meritoni: Juli, Romeo, Egla, Heidi

Jetmiri: Pasojnë topat e njëri-tjetrit.

Top Channel