Çfarë fshihet pas deklaratës së Liam për Heidin? Opinionistët: E kishe fjalën për striptizëm? Romeo: Janë dy maniakë

09/04/2024 23:19

“Heidi përdridhet kur kalon para meje”-ishte kjo deklarata e Liam që ndezi debate të forta sonte gjatë spektaklit të Big Brother Vip.

“Skenë e shëmtuar, nuk di çfarë fjale ti vendos. Jam e lumtur me reagimin e gocave përveç Françeskën. Ai burrë që nuk e mban dot përdredhjen të shkojë në banjë dhe të qajë”-tha Ori Nebiaj.

“Edhe kur i thua shife si ec, nuk kam parë ndonjë gjest te ecja e saj, më duket normale, prandaj se mendoj se është tendencioze. Bëhet fjalë për striptizëm, ai të tërhiqet sa të dojë sot”-tha Arbër Hajdari.

“Unë e pata për sfilatë, nuk thash gjë për të keqe”-tha Meritoni.

“Ky mllefi i Liamit më tmerron. Më e tmerrshme është ta mbështesësh këtë dhe ta justifikosh, kaq”-tha Heidi.

“Kemi dy maniakë në shtëpi”-tha Romeo.

Top Channel