Stuhi e fortë shiu dhe ere në Librazhd, bashkia u bën thirrje qytetarëve të evitojnë daljet e panevojshme

28/11/2023 21:16

Qyteti i Librazhdit është përfshirë orët e fundit nga stuhi e fortë shiu dhe erë.

Sipas IGJEUM moti pritet të përkeqësohet gjatë natës. Bashkia e Librazhdit u bën thirrje qytetarëve të evitojnë daljet e panevojshme nga shtëpia. Për çdo emergjencë të telefonojnë ekipet e bashkisë dhe emergjencave.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel