E hëna nis me retrogradën e Uranit dhe kemi lajme të mira vetëm për këto shenja të zodiakut:

Dashi

Fokusi juaj kthehet në jetën tuaj shoqërore sot. Kjo mund të jetë një kohë argëtuese për të eksploruar një hobi të re por mos shpenzoni shumë.

Demi

Është një kohë emocionuese për të qëndruar në qendër të vëmendjes. Ju mund të merrni disa njoftime befasuese.

Binjakët

Dita mund t’ju gjejë duke planifikuar udhëtimin tuaj të ardhshëm. Retrogradi i Uranit fillon dhe mund t’ju bëjë të ndiheni të shqetësuar. Gjeni mënyra argëtuese dhe të reja për të çliruar energjinë tuaj të tepërt.

Gaforrja

Dita mund t’ju gjejë duke zgjidhur një borxh ose duke ndërprerë lidhjet me të kaluarën. Retrogradi i Uranit fillon dhe mund të hasni në njerëz të papritur ose të pazakontë.

Luani

Ju mund të eksploroni një lëvizje të papritur në karrierë ndërsa Urani fillon retrogradën e tij.

Virgjëresha

Dita ju gjen të fokusuar në kujdesin ndaj vetes dhe rutinën tuaj të mirëqenies. Jeni në një humor shumë produktiv. Retrogradi i Uranit fillon dhe mund të sjellë lajme befasuese ose t’ju gjejë duke hyrë në një aventurë.

Peshorja

Hëna ndez sektorin e romancës dhe krijimtarisë. Kjo mund të jetë një kohë emocionuese për t’u lidhur me një të dashur.

Akrepi

Fokusi juaj kthehet në shtëpinë dhe jetën tuaj familjare. Një takim i rastësishëm ose një diskutim befasues mund të zhvillohet kur fillon Urani retrogradë.

Shigjetari

Sot dita inkurajon komunikimin, por kini kujdes me takimet e papritura, ndërsa Urani fillon retrogradë.

Bricjapi

Hëna e sjellë fokusin tuaj tek financat. Kjo mund të jetë një kohë emocionuese për negociata. Retrogradi i Uranit fillon, ndoshta duke sjellë një shpërthim të papritur të krijimtarisë ose romancës në rrugën tuaj.

Ujori

Hëna hyn në shenjën tuaj duke ju inkurajuar të lidheni me ndjenjat tuaja dhe të përqendroheni në kujdesin për veten. Planeti juaj sundues Urani fillon retrogradën e tij, duke ju bërë të ndryshoni gjërat në shtëpi ose në jetën tuaj personale.

Peshqit

Duhet të ngadalësoni dhe të pushoni. Do jeni të zënë dhe gjëra të papritura mund të ndodhin, pasi Urani fillon retrogradën. Mund të ndahen lajme befasuese.

Top Channel