Puthje e përqafime! E veshur me bikini pink, Jori Delli publikon momentet romantike nga pushimet me reperin Fred De Palma

21/08/2023 20:15

Ish-banorja e Big Brother Vip 2 dhe modelja e njohur, Jori Delli ka rritur temperaturat e Instagramit, teksa ka postuar disa foto e veshur me bikini pink mbi një varkë gjatë pushimeve me reperin Fred De Palma, me të cilin ndodhet në një lidhje të re dashurie.

Bukuroshja zeshkane dukej e mahnitshme.

Megjithatë, krahas formave fizike, ajo që tërhoqi vëmendjen e fansave ishin puthjet, përqafimet dhe përkëdheljet mes çiftit të ri, që tregon se dashuria është në ajër.

Jori Delli konfirmoi lidhjen me reperin italian, Fred De Palma pak ditë më parë përmes një videoje në TikTok. E veshur me rroba sportive duke mbajtur një raketë tenisi teksa këndonte krahë reperit, çifti u panë të shkëmbenin një puthje romantike me njëri-tjetrin në fund të videos.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel