Një pushues në plazhin e Darëzezës ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:10, ku pushuesi 55-vjeçar nga Fieri, mendohet se ka pësuar infarkt dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Top Channel