Foto ilustuese

Një sherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjteje në Kuçovë.

Konflikti i çastit ka ndodhur orës 20:20, në qytetin e Kuçovës, ku ka mbetur i plagosur 41-vjeçari E.B.

Ai ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna intensive për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Ndërkohë janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës me qëllim kapjen e autorit/ve.

Policia thotë se janë shoqëruar disa persona për tu marrë në pyetje në lidhje me ngjarjen dhe po këqyren kamerat e sigurisë për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit.

Top Channel