Emily Ratajkowski bëri një paraqitje mbresëlënëse në Sony Music Studios në Nju Jork.

Modelja 32-vjeçare është shfaqur me një fund të zi të ngushtë, top të bardhë, ndërsa look-un e ka kompletuar me një palë çizme ngjyrë kafe.

Paparacët e panë kur mbërriti në studio për të incizuar podcast-in e saj me titull “EmRata”.

Vëmendjen e tërhoqi edhe pamja e saj e re me flokët e saj, teksa la ngjyrën kafe dhe i ndryshoi në ngjyrë bronzi.

 

FOTO GALERI
1/7

Top Channel