Reshje të dendura shiu kanë përfshirë kryeqytetin mesditën e kësaj të mërkure.

Edhe pse prej ditësh kanë mbizotëruar temperatura të larta, sot Tirana është përfshirë nga shiu i rrëmbyeshëm, shoqëruar edhe me vetëtima.

Qytetarët shiu i ka zënë të pa përgatitur, pasi dita nisi me diell dhe me temperatura të larta.

Top Channel