Moti i keq përfshin edhe qarkun e Elbasanit.

Shtrëngata shiu dhe breshëri në të gjithë zonën.

Vështirësi në qarkullim dhe trafik të rënduar në aksin nacional Librazhd-Qafë Thanë për shkak të shiut të dendur, mjegullës dhe rënies së gurëve në rrugë.

Top Channel