Foto ilustruese

Një 6-vjeçare ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës në Bathore.

Ajo është plagosur dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Një grup hetimor është ngritur dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Kamzë/Informacion paraprak

Më datë 09.06.2023, në lagjen nr. 6 në Bathore, është rrëzuar aksidentalisht nga kati i dytë i banesës një e mitur 6-vjeçare. Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel