Shtëpia e një gjyqtareje është vjedhur disa ditë më parë në qytetin e  Durrësit.

Në çastin e vjedhjes nuk ka pasur njeri në shtëpi. Ngjarja bëhet e ditur se ka ndodhur rreth një javë më parë.

Gjyqtarja Shpëtime Pitaku e ka denoncuar rastin në polici dhe sipas deklarimeve të saj i janë vjedhur disa bizhuteri floriri dhe rreth 2 milionë lekë.

Top Channel