Ambulanca

Një 15-vjeçar ka shpëtuar në plazhin e Tales pasi rrezikoi të mbytej teksa po lahej në det.

Burime bëjnë me dije se pasi ka marrë ndihmën e parë nga personat që e kanë nxjerre nga uji dhe personeli i ambulancës, i riu është dërguar në spitalin e Lezhës.

Fatmirësisht i mituri ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Top Channel