Një shtëpi është përfshirë nga flakët këtë mbrëmje në Elbasan.

Banesa që ndodhet pranë ish-kombinatit metalurgjik është djegur tërësisht. Nga zjarri, fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Pesë efektivë zjarrfikës dhe dy mjete janë në vendngjarje dhe po punojnë për të vënë në kontroll zjarrin, shkaku i të cilit ende nuk dihet.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel