Një apartament në lagjen “Vullnetari” në Elbasan është përfshirë nga flakët këtë të diel.

Zjarri nisi në kuzhinën e banesës si pasojë e një problemi elektrik në pajisjet e kuzhinës.

Ndërhyrja e zjarrfikësve bëri të mundur izolimin e flakëve dhe mos përhapjen në dhomat e tjera.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel