Sara dhe Luixhino nisin garën e natës së sotme gjysmëfinale me një ‘quickstep’.

Komentet nga juria ishin pozitive ndërsa vunë në dukje përmirësimin e Sarës nga javët e kaluara.

Sara zbuloi se kjo javë ka qenë e vështirë për të pas shqetësimeve me shëndetin.

Kledi: Ishte shumë e këndshme, e rrjedhshme, çdo hap i lexuar mirë, ke përmirësime Sara, më pëlqeu.

Dalina: Më vjen inat që po mbaron Dancing, por më shumë më vjen keq që po mbaron për Sarën sepse që nga java e kaluar ke bërë përmirësime.

Sara dhe Luixhino u vlerësuan me 34 pikë nga juria.

Pas 12 javëve intensive, tashmë në gjysmëfinale janë gjashtë çifte, të cilët do të performojnë nga dy kërcime të zhanreve të ndryshme.

Këtë mbrëmje do të ketë eliminim të dyfishtë, ku dy çifte do të largohen duke humbur edhe mundësinë për të marrë çmimin e madh.

Për të qenë pjesë e finales së madhe të Dancing With The Stars garojnë Megi dhe Jurgen,  Elhaida dhe Lediani, Isli dhe Ledia, Sara dhe Luixhino, Arditi dhe Jora, Salsano dhe Lori.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel