Është në lidhje dashurie? Morena Taraku shuan njëherë e mirë kureshtjen e ndjekësve

01/12/2022 18:24

Këngëtarja Morena Taraku ka konfirmuar se nuk është në një lidhje dashurie.

E pyetur nga ndjekësit e saj në rrjetin Instagram nëse është në ‘single’ (vetëm), Morena nuk ka nguruar të përgjigjet “po”.

Së fundmi Morena është shfaqur në një gjendje jo të mirë shëndetësore, por mesa duket nga postimet e saj në Instastory, bukuroshja e ka marrë veten dhe ditën e sotme ka treguar se po punon në një studio muzikore.

Në foto Morena ka shkruar “jetë” e me sa duket studioja muzikore për të është një vend relaksi dhe shërimi, një vend që e bënë të ndihet më mirë. Bukuroshja ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar asnjë projekt muzikor e duket se nuk do të presim shumë nga projekti i saj i radhës.

FOTO GALERI
1/19

Top Channel