Kim Kardashian ‘kryqëzohet’ sërish nga fansat, këtë herë ‘fajin’ e ka shtëpia e saj (Foto)

30/11/2022 18:00

Së fundmi në rrjetin e saj social Instagram, Kim Kardashian ka postuar disa foto të shtëpisë së saj duke përfshirë foto nga dhoma e saj e gjumit dhe dhoma e ndenjes.

334 milionë ndjekësit e saj patën mundësinë të hedhin një vështrim sesi ajo ka dekoruar shtëpinë e saj. Megjithatë, disa fansa shprehën zhgënjimin e tyre për pamjen e shtëpisë së saj, duke kritikuar disa nga zgjedhjet e saj.

“Gjërat në shtëpi që më bëjnë të lumtur”, shkroi Kardashian në një postim që përfshinte deri në 10 fotografi, duke përfshirë pamjen e perëndimit të diellit nga shtëpia e saj dhe pjesë të shtëpisë së saj në ndërtim e sipër. Disa ndjekës e ngacmuan Kardashian për aftësitë e saj të projektimit përmes komenteve që kritikonin dekorimin e shtëpisë së saj.

Një komentues pohoi se shtëpia e Kim Kardashian është “një shtëpi me pamje kaq depresive”. E famshmja kishte treguar më parë se edhe vajza e saj nëntë vjeçare, North West, beson se shtëpia është “e shëmtuar”. Në shfaqjen e Ellen DeGeneres një vit më parë ajo tha se:

“Sa herë që hyj në një lloj mosmarrëveshjeje me vajzën time North, ajo mendon se kjo është një gërmim për mua dhe ajo do të thotë, “Shtëpia jote është kaq e shëmtuar. Është e gjitha e bardhë. Kush jeton kështu?” 

Kim vazhdoi duke thënë se:

“Ajo thjesht mendon se më shkon mua dhe është disi e keqe sepse më pëlqen shtëpia ime”.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel