Koreja e Jugut-Gana është ndeshja e dytë që do të zhvillohet këtë të hënë në kuadër të raundit të dytë të fazës së grupeve në Kupën e Botës Katar 2022.

Ndërkohë trajnerët Bento dhe Addo kanë vendosur edhe formacionet si do e nisin këtë takim./supersport

Formacionet zyrtare:

Top Channel