“E kisha personale”, Martinez: Sa bukur të merrja të njëjtin mesazh nga Messi
24/12/2022 23:06
Shkëlqeu në finalen e Botërorit, Di Maria merr vendimin rreth së ardhmes
23/12/2022 19:21
Goli kundër Serbisë shpallet më i miri në Kupën e Botës
23/12/2022 17:07
E ngatërruan me nënën e tij, cila është gruaja që përqafoi Messin?
21/12/2022 18:08
Kampionët e botës zbresin në aeroport, festa e çmendur e Argjentinës!
20/12/2022 13:09
Nga “sot ndihem gay” te “çfarë po shikon idiot?” 10 shprehjet më të famshme nga Katar 2022
20/12/2022 09:57
Përse veshi pelerinën? Tradita arabe shfaqet edhe në ceremoninë e dorëzimit të Kupës së Botës
19/12/2022 15:35
Macron zbulon bisedën me Mbappe: Të gjithë jemi krenar për të, ai është Kampion i Botës
19/12/2022 09:16
Gara e përjetësisë/ A është sot Lionel Messi më i miri i të gjitha kohërave?
18/12/2022 22:52
Keqardhja e Deschamps: Thuajse ishim kampionë, por e urojmë Argjentinën!
18/12/2022 22:50
Portieri më i mirë i “Katar 2022”: Moment që e kam ëndërruar, s’kam fjalë për ta përshkruar!
18/12/2022 21:05
Shënoi tregolësh në finale, Mbappe barazon rekordin e Geoff Hurst
18/12/2022 20:48
Ndahen çmimet e më të mirëve, përzgjidhen tre argjentinas dhe Mbappe
18/12/2022 20:28
Messi fiton Botërorin, në Napoli brohorasin “Diego, Diego!”
18/12/2022 20:21
Argjentina fiton Kupën e Botës 2022, Mesi merr trofeun e parë dhe të vetëm
18/12/2022 18:53
Messi regjistron të tjerë rekorde, parakalon Mathaus dhe barazon brazilianin Pele
18/12/2022 18:42
Jo vetëm gjyqtarit të ndeshjes, Hakimi i ulëriti në fytyrë edhe Infantinos
18/12/2022 17:03
Finalja në Katar, emocione në Tiranë/ Qindra tifozë dhe turistë ndjekin Argjentinë-Francë nga “Funzone”
18/12/2022 16:55
Presidenti i PSG nuk lë hapësirë për interpretim, sqaron të ardhmen e Messi dhe Mbappe
18/12/2022 16:09
Korrupsioni në Parlamentin Europian, Katari mohon sërish akuzat
18/12/2022 16:09
Nis finalja e madhe e Botërorit Katar 2022 mes Argjentinës dhe Francës
18/12/2022 16:00
Formacionet e finales, Argjentinë-Francë/ Surprizon Scaloni, Deschamps ndryshon në mbrojtje
18/12/2022 15:42
Astrologu parashikoi saktë rrugëtimin e Argjentinës, por tremb Messin për finalen
18/12/2022 14:46
Një kampion bote parashikon finalen e Katarit: Shënon Messi, por Kupa qëndron në shtëpi
18/12/2022 14:34
Legjenda gjermane injoron presidentin e FIFA-s: Njeri pa integritet, po përfiton nga futbolli
18/12/2022 13:56
Argjentina apo Franca? Të gjithë me sytë nga Katari për finalen e madhe
18/12/2022 09:54
Pele, letër shpresë për Brazilin nga spitali: Jeta, një mundësi, varet çfarë bëjmë me të
18/12/2022 09:18
Kroacia siguron vendin e tretë në Botërorin “Katar 2022”, mposht Marokun në “finalen e vogël”
17/12/2022 18:05
Infantino: Katar 2022, një sukses i vërtetë! Ishte bukur të luhej në nëntor dhe dhjetor
16/12/2022 21:15
Katar 2022, Botërori më “i pasur” ndonjëherë/ Shifra që do marrë kampioni
15/12/2022 18:46