Belgjikë-Marok do të ndeshen këtë të diel për raundin e dytë të fazës së grupeve në Kupën e Botës Katar 2022.

Nga ana tjetër Maroku kërkon fitoren e parë dhe njëkohësisht mundësinë për të vijuar më tej këtë rrugëtim. Përtej dëmtimeve, ashtu edhe siç deklaroi në prag të kësaj sfide trajneri Regragui do të aktivizojë nga minuat e parë edhe Hakimin edhe Mazraoui./ Super Sport

Top Channel