Sipërmarrësi Ilir Dushkaj dhe partnerja e tij Frenki ishin të eleminuarit e parë të spektaklit Dancing With The Stars.

Juria zgjodhi të shpëtonte Gentin dhe Emanuelën dhe të eleminonte çiftin tjetër këtë mbrëmje.

Dy çiftet ishin më pak të votuarit nga juria e Dancing With The Stars dhe publiku që votoi përgjatë dy të premteve.

Ai u shpreh se kaloi një eksperiencë të re dhe të bukur në Dancing With The Stars.

Ilir Dushkaj dhe Frenki në natën e dytë  në Dancing With The Stars kërcyen një “Charleston”, plot stil dhe sharm, ndërsa natën e parë ai dhuroi shumë  ritëm.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel