Pritej në stol ndaj Betisit, Kumbulla përfundon në tribunë

13/10/2022 21:24

Duhej të ishte në pankinë, ashtu siç ishte raportuar në protokollin para ndeshjes, por Marash Kumbulla nuk zbriti në fushë me skuadrën, duke u akomoduar menjëherë në tribunën e stadiumit “Benito Villamarin”, ku po luhet sfida mes Betisit dhe Romës.

Top Channel