Euro 2024/ Kosova mëson rivalët, ballafaqohet edhe me Zvicrën

09/10/2022 14:50

Kosova ka mësuar kundërshtarët me të cilët do të ballafaqohet në kualifikimet për në Kampionatin Evropian që zhvillohet në vitin 2024.

Kosova është shortuar në grupin I ku do të ballafaqohet me Zvicrën, Izraelin, Rumaninë, Bjellorusinë dhe Andorrën.

Top Channel